Daikin Klima Servisi 0216 621 90 00

Ataşehir Beykoz Çekmeköy Genel Kadıköy Kampanyalarımız Kartal Maltepe Pendik Sancaktepe Şile Sultanbeyli Tuzla Ümraniye Üsküdar

Daikin Klima Servisi 0216 621 90 00

Daikin Klima servisi olan firmamız, pek çok büyük markanın ve Daikin’ın özel servisidir. Klima tamiri, bakm onarım, montaj ve kurulum hizmetleri vermekteyiz. Önceliği müşteri memnuniyeti olan firmamızdan her marka ve model klimanız için teknik destek alabilirsiniz. İstanbul Anadolu yakasında ve İzmit’in ilçelerinde bulunan şubelerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Daikin Klima Servisi

Faaliyet alanlarımız, İstanbul’un Anadolu yakasını kapsamakla birlikte sahip olduğumuz tüm şubelerimizle çağrı merkezimizi sadece bilgi amaçlı da kullanabilirsiniz. Detaylı bilgi için Özdemir Teknik Daikin Klima Servisi, 0216 621 90 00 numaralı çağrı merkezimize başvurabilirsiniz.

daikin klima servisi
Gerçekleştireceğimiz tüm tamir işlemleri hem işçilik bakımından hem de yedek parça bakımından 1 yıl garanti kapsamında olacaktır. Bununla birlikte, tamir dışında düzenli bakım yaptırılması gereken cihazlarınız için bakım hizmeti alabilirsiniz. Bakım yaptırmak, satın aldığınız ürünlerin hem daha verimli çalışmasını sağlayacak, hem de daha uzun süre kullanılabilirliğini temin etmenize yarayacaktır. Ayrıca, arıza oluşacağına dair bir tespit yapıldığında, önlem alınarak meydana gelmesi çok muhtemel arızalar da önceden tespit edilerek önlem alınabilecektir. Böylece, daha az bir maliyet ile sorun büyümeden ortadan kalkacak ve ürünlerinizin daha uzun süre sağlıklı kullanımı sağlanacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir