Demirdöküm Klima Servisi 0216 621 90 00

Ataşehir Beykoz Çekmeköy Genel Kadıköy Kampanyalarımız Kartal Maltepe Pendik Sancaktepe Şile Sultanbeyli Tuzla Ümraniye Üsküdar

 Demirdöküm Klima Servisi 0216 621 90 00

 Demirdöküm klima servisi  özellikle değişen hava koşulları ile sıkça tercih edilen ürünler arasında ismini yazdırmayı başarmıştır. Özellikle A sınıfı, tasarruflu, doğa dostu kombilerin yaygınlaşmasından bu yana alım gücü de artmıştır. Tabi bu kombilerin satışından ziyade rutin kontrollerin de yapılması önem taşımaktadır. Ürününüzün uzun ömürlü olmasını istiyorsanız, bakımını ihmal etmemelisiniz.

demirdöküm klima servisi

Klimalar sadece soğutma amaçlı kullanılmasa da insanların aklına ilk gelen kuşkusuz budur. Son zamanlarda envai çeşit klima seçeneği ile karşılaşabilirsiniz. Önemli olan ihtiyacınıza ve cebinize uygun klimaya sahip olabilmenizdir. Demirdöküm klima servisi olarak bu konuda titiz bir hizmet vermekteyiz. İstediğiniz ürünü seçim aşamasında tutun da satış sonrasında yaşayabileceğiniz her türlü problem karşısında eğitimli profesyonel kadromuz size rehberlik edecektir.

Klimaların özellikle yaz aylarında yoğun olarak kullanıldığı için, performanslarından yüksek düzeyde yararlanmak adına bu ürünlerin rutin kontrollerinin yapılması önem taşır. İlk başlarda size küçük bir problem gibi görünen sorunlar ilerleyen dönemlerde büyük problemlere sebep olabilir.

 Demirdöküm klima servisi, geldikten sonra klimayı inceleyip sorunu teşhis eder ve bu konuda detayları klima sahibi ile paylaşır. Problem küçük ise anında müdahale edilir. Klima içerisinde herhangi bir parçada bozulma var ise klima sahibinden gerekli onaylar alınır, parçanın siparişi verilir ve kısa zaman içerisinde klimanın parçası değiştirilir. Gerekenler yapıldıktan sonra kullanıcıya mutlaka gerekli bilgiler verilir. Alınan bilgiler neticesinde kullanıcıların aklında herhangi bir soru işareti olmadığından emin olunur. Bundan sonra cihazının ilk günkü gibi çalışacağından emin olabilirsiniz. Böylece klimanız için yapmış olduğunuz ödemenin de karşılığını almış olursunuz.

Demirdöküm Klima Servisi, Bakım, Onarım, Montaj, Arıza ve Servisi Hizmetleri için sabah 9 gece 12’e kadar arayabilirsiniz. Telefon ; 0216 621 90 00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir