Pendik yeşilbağlar klima servis

Pendik Yeşilbağlar Klima Servisi

Pendik

 Pendik Yeşilbağlar Klima Servisi

 Pendik Yeşilbağlar Klima Servisi ; Klima tamiri yapılırken parça değişimi esnasında kullanılan parçalar üretici tarafından üretildiği için klimanız ilk günkü performansına dönecektir. Daha ucuz olan sanayi ürünleri kullanarak kârımızı artırmak yerine siz değerli müşterilerimizi memnun etmek için orijinal parçalar kullanılacaktır. Üstelik tamir süreci sonrası evinize teslim edilen klimanız, aynı arızanın tekrar etmesi durumunda Pendik Yeşilbağlar Klima Servisi ücretsiz tamir edilip 1 yıl garantilenecektir.
Pendik Yeşilbağlar Klima Servisi
İş yerlerimiz beyaz eşya onarımları ile ilgili dünya kullanılan en üst düzeyde teknoloji cihazlar ile donatılmıştır. Bu sayede Klimanızın onarımı son derece hızlı ve kaliteli bir şekilde olacaktır. Gerekli kontroller sonucunda Klimanızın parça değişimlerine gerek duymuyorsa, parça değişimi yapılmadan tamir edilir. Eğer parça değişimine gerek duyuyorsa orijinal parçalar kullanılarak tamir süreciniz tamamlanmış olur.
Tamir işleminin ardından klimada genel bir kontrol yapılır eğer kontrol sonucunda klimada kötü bir durumu tetikleyecek bir sorun var ise size bildirilerek ücretsiz tamir edilir.