Rubenis Klima Servisi 0216 621 90 00

Rubenis klima servisi

Rubenis Klima Servisi

İstanbul’un tüm bölgelerine ve İzmit bölgelerine 7 / 24 kesintisiz ve güleryüzlü hizmet anlayışı ile Rubenis klima servisi olarak 12 yıldır hizmet vermekteyiz.Bizleri arayabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon numaralarımız: 0216 621 90 00 ve 0532 383 80 20

rubenis

Talebinizi veya şikayetlerinizi 0216 621 90 00 numaraları telefonumuzdan iletebilirsiniz.Uygun fiyatlarla hizmet veren firmamız kapıda kredi kartı ile ödeme imkanı da sunmaktadır. Verilen montaj, bakım ve arıza hizmetlerine servisimiz 1 (bir) yıl garanti vermektedir.

Rubenis Klima Bakımı

İstanbul’un tüm bölgelerine ve İzmit bölgelerine 7 / 24 kesintisiz ve güleryüzlü hizmet anlayışı ile Rubenis teknik servisi olarak 12 yıldır hizmet vermekteyiz.Bakım Montaj Arıza Tamir  teknik hizmetleri sunmaktadır. Bakımını yaparak sağlığınızı koruyabilirsiniz. Bakımı yapılmayan cihazlar sizlere tehlikeli hale gelmektedir. Yılda en az 2 defa bakımını yaptırarak ömrünü uzatabilir, daha sağlıklı hale getirebilirsiniz.
Kampanyalardan faydalanmak için buraya tıklayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.Detaylı bilgi almak istiyorsanız 0216 621 90 00 veya 0532 383 80 20 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

Rubenis klima servisi

Rubenis Klima Montajı

İstanbul’un tüm bölgelerine ve İzmit bölgelerine 7 / 24 kesintisiz ve güleryüzlü hizmet anlayışı ile Rubenis klima servis olarak 12 yıldır hizmet vermekteyiz.

Klimaları seçerken montajın yapılması istenen mekana uygun cihazın seçilmemiş olması, doğru montaj uygulamalarının yapılmaması gibi nedenlerle maalesef tüketicimiz mağdur olmaktadır. Montajının belirlenmesinde birçok önemli etken rol oynamaktadır. Yanlış bir şekilde klimanızın montaj edilmesi klimanızın verimliliğini düşürmektedir. Ekibimiz ile ev ve işyerlerine uygun yer belirlendikten sonra garantili olarak klimanızı montaj ediyoruz..

Uygun fiyat ve kapıda kredi kartı ile ödeme seçenekleri ile klima teknik servis merkezlerimizde.Klima servisi arıza, montaj, keşif, tamir, onarım hizmeti ve periyodik olarak yıllık klima bakımı yapmaktadır. İstanbul geneline ve İzmit geneline uzman ekibimizle 7 gün 24 saat satış sonrası hizmet vermektedir.Uzman ekibimiz ve güleryüzlü hizmet anlayışı ile size bir telefon kadar yakınız. Teknik bilgi, satış ve bakım-montaj için 0216 621 90 00 numaralı çağrı merkezimizden arayabilir ve kapıda kredi kartıyla ödeme imkanından faydalanabilirsiniz. Rubenis klima fiyatları ve kampanyalı fiyat listesini web sitemizden öğrenebilirsiniz.